news

INDIE GAMES: Shinobi War Naruto PBF - Mangowe sesje RPG przez internet

INDIE GAMES: Shinobi War Naruto PBF - Mangowe sesje RPG przez internet

Prezentujemy kolejną odsłonę cyklu INDIE GAMES, w którym przyglądamy się mniej znanym, rodzimym produkcjom. Tym razem padło na Shinobi War Naruto PBF.

Shinobi War Naruto PBF to gra typu play-by-forum. To znaczy, że aby w nią zagrać, trzeba tylko zarejestrować się na oficjalnym forum gry - nic więcej. Gracze tworzą swoje postacie i odgrywają ich działania, pisząc posty w odpowiednich tematach. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla osób, które niekoniecznie mają czas (i chętnych znajomych) na regularne spotkania podczas sesji RPG.

Shinobi War

Tematyka gry nie powinna być nikomu obca - mamy tutaj do czynienia ze światem znanym ze słynnej mangi i anime Naruto, o której z pewnością słyszeli nie tylko zagorzali fani gatunku. Rozgrywkę w Shinobi War zalecamy rozpocząć od krótkiego samouczka-poradnika, dzięki któremu - jeśli nigdy nie mieliście do czynienia z podobnymi grami - dowiecie przede wszystkim, z "czym to się je" oraz otrzymacie wstępne wskazówki. Później możecie już spokojnie zabrać się do gry.

Shinobi War to przede wszystkim gra warta polecenia każdemu miłośnikowi tematyki mangi oraz anime, chcącemu pobawić się trochę w pisanie. Gry play by forum należą bowiem do jednych z bardziej wymagających twórczo produkcji, w których gracze wznoszą się często na wyżyny kreatywności. Nic dziwnego - w końcu to od nich zależy, czy rozgrywka będzie udana!

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Shinobi War Naruto PBF

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Manga i anime
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Shinobi War Naruto PBF
  Wydawca: Shinobi War Naruto PBF
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.3
  • 0.0
  • 6.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Zwiastun Naruto the Movie

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Shinobi War Naruto PBF
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Liczni MG wraz z aktywną kadrą administracji 1
  • Unikalna rozgrywka fabularna na rynku PBF Naruto 0
  • Wymagający i równocześnie prosty system rozwoju 0
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-06-23 12:38:43 Świetna gra klimatem przypomina mi gothica :D
2017-06-23 12:04:12 faine
2017-06-20 09:06:22 Spodziewałem się wyższego miejsca w rankingu jak na grę, która kilka lat temu była bardzo popularna. Chwili obecnej nie funkcjonuje żadna oficjalna strona gry i generalnie bez inwestowania realnej gotówki nie ma szans na równą grę. A dodam, że od pewnego momentu wprowadzili płatne ulepszanie, co wypacza sens gry. Co do Polaków i innych nacji, to jeszcze jakieś gildie funkcjonują. Niestety przeważnie każdy ma po 5-8 postaci(pełne party) co za tym idzie jest masowa skala botowania. Jeśli nie jesteś masochistą to nie polecam gry. Po pewnym etapie ręczne granie, oklepane schematy i lepszy ekwipunek za który trzeba płacić abonament zabija radość z gry. Podsumowując. Nie sugerujcie się, że gra jest darmowa i jeśli nawet będziecie mieć sponsora w grze, to bez bota nie ma równych szans. Co prawda są jeszcze prywatne serwery, ale większość ma krótki żywot.