news

INDIE GAMES: BeeFighters - to jedna z najciekawszych gier ostatnich lat

INDIE GAMES: BeeFighters - to jedna z najciekawszych gier ostatnich lat

Nasz najnowszy materiał z cyklu INDIE GAMES poświęcamy... walkom pszczół. Nietypowe, prawda? Zapraszamy do przeczytania paru słów od twórców tej oryginalnej polskiej produkcji!

"BeeFighters to jedyna w Polsce gra o niezwykłej tematyce pszczół. Logując się do BeeFighters wcielasz się w trenera pszczół, rywalizując z innymi w różnych dziedzinach m.in. o miano najlepszego pszczelarza, wojownika czy biznesmena. Swoją pierwszą pszczołę zdobywasz w przygodach. Aktywując ją na arenie możesz walczyć z innymi graczami. Wiedz, że w przygodach ale także w modyfikacjach czy wymianie miodu  możesz zdobyć lub stworzyć kilka rodzajów pszczół (Clasic, Rare, Epic, Legendary) z różnymi umiejętnościami (m.in. unik, trucizna, regeneracja HP), które będą Ci potrzebne w Roju, a także do Instancji. Gdy dopisze Ci łut szczęścia w przygodzie możesz trafić na bardzo rzadkie ale jakże cenne pszczoły Legendarne czy Mityczne.

BeeFighters

W Roju stadem pszczół będziesz atakował innych graczy, kradnąc im wartościowy miód. Możesz też, stworzyć lud dołączyć do klanu, który daje wiele ciekawych możliwości np. zdobywanie większej ilości pieniędzy, grupowe akcje klanowe.


Podczas przygód zdobywasz różne przedmioty potrzebne do zdobywania kolejnych poziomów czy rozwoju swoich pszczół (m.in. nektar, mleczko pszczele, różne rodzaje miodu czy pieniądze). Karmiąc swoją pszczołę nektarem ulepszasz jej statystyki (siłę, wytrzymałość, inicjatywę, szczęście), a zebrany miód możesz wymieniać na nektar, pieniądze lub energie potrzebną do wykonywania akcji, walk i przygód.

Ponadto, dla posiadaczy najlepszych pszczół przewidziane są co miesiąc nagrody rzeczowe.

Gra swoją premierę miała 01 stycznia 2017 r. Przez miesiąc istnienia zostało wprowadzone mnóstwo nowości takich jak giełda i bardzo rzadka mityczna pszczoła, a aktualnie w fazie testów jest rozbudowana funkcjonalność - instancje, w których gracze będą musieli sprzymierzyć siły, by pokonać bossa.

Zapraszamy do gry!"

My również zapraszamy do gry oraz odwiedzenia jej oficjalnej strony!

Zainteresował Cię BeeFighters?
Przeczytaj recenzję gry, którą przygotowała Ania.

Zobacz inne niezależne produkcje, które opisaliśmy.

Tworzysz gry i chciałbyś, abyśmy przyjrzeli się Twojemu tytułowi? Napisz do nas na redakcja@portalmmo.pl i zgłoś swój projekt - jeśli nam się spodoba, zaprezentujemy go!

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • BeeFighters

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Walki pszczół
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: BeeFighters
  Wydawca: BeeFighters
  Platformy: Android, iOS, Przeglądarka internetowa

  • 6.6
  • 0.0
  • 6.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Przedstawiamy grę BeeFighters [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 5 komentarzy
• 2017-02-07 21:38:04

Polecam serdecznie. Gra wciąga. Początki może troszkę mozolne, ale z dnia na dzień jak bardziej się uzależniamy robi się ciekawiej. Mocne 8/10 :)

Monika Kopańska • 2017-02-07 18:42:30

Gra bardzo rozbudowana, a jak zapewniają Admini jeszcze nie wszystko zostało przedstawione z realizowanych pomysłów. Co dla nowych graczy może być zniechęcającego. Ale im gra bardziej rozbudowana tym dłużej w nią możemy grac, przez co droga rozwoju dla każdego wygląda w inny sposób. Kontakt z administracja wspaniały! Rozwiązują problemy techniczne natychmiastowo. Miesiąc minął a online utrzymuje się na tym samym poziomie. Odnośnie wad i botów, to raczej w każdej grze znajda się większe czy mniejsze oszustwa, administracja obserwuje graczy i nagradza ich odpowiednia kara, co nie każdemu może odpowiadać, przez co funkcjonalność troszkę się zmieniła ale w żaden sposób na zaburzyła funkcjonalności gry. Życzę szczęścia i wytrwałości bo wtedy wiem ze gra posłuży mi na długie wieczory.

• 2017-02-07 18:37:16

Gra potrafi się spodobać- wciąga.

Pokaż pozostałe
 • Sonda BeeFighters
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.