Gry skoki narciarskie nie tylko dla koneserów [Zagrajmy] • MMO News

Gry skoki narciarskie nie tylko dla koneserów [Zagrajmy]

Gry skoki narciarskie nie tylko dla koneserów [Zagrajmy]

Sezon skoków narciarskich w pełni. Tak jak kiedyś, tak i dziś wielu z nas śledzi poczynania naszych zawodników. Nie mniej frajdy przyniosła wówczas możliwość wcielenia się w skoczka narciarskiego i indywidualnego wystartowania w zawodach. Pojawienie się gier o tematyce skoków narciarskich było strzałem w dziesiątkę, kiedy to krzyczeliśmy przed telewizorami „Leć Adaś, leć!”. Od 1999 roku ukazało się sporo tytułów w tej dziedzinie sportowej i poszczególne z nich znacząco zapadły w pamięć. Obecnie możemy zagrać też w nie mniej wciągające, nowe tytuły będące nie lada gratką zarówno dla starych wyjadaczy, jak i dla młodszych fanów tego zimowego sportu.

DELUXE SKI JUMP – PODOBNO STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE

Mimo lat, które upłynęły od jej powstania, a było to w 1999 roku, Deluxe Ski Jump to chyba najbardziej znana i kultowa gra o skokach narciarskich. Te rozkoszne piksele, które obecnie mogłyby nieco razić w oczy, nie umniejszały świetności gry, która potrafiła wciągnąć na długie godziny. Prostota DSJ to zdecydowany sukces gry. Wystarczyła tylko myszka i dobre wyczucie wiatru. Później należało utrzymać odpowiednią pozycję podczas lotu i nienagannie wylądować. W grze pojawili się znani zawodnicy oraz prawdziwe skocznie. Rywalizacja miała miejsce nie tylko na małych skoczniach typu K60 mieszczącej się na Ukaranie, lecz także na mamuciej K250 na Słowenii.
Deluxe Ski Jump 4 dsj online

SKI JUMPS – DOSKONAŁY SYMULATOR

Wcielenie się w skocza narciarskiego to jedno. Lecz stworzenie dobrego symulatora skoków narciarskich to drugie. Tutaj bardzo dobrze spisuje się Ski Jumps od naszego rodzimego studia SuperNova Interactive. Ten symulator również dostępny jest na przeglądarkach internetowych i możemy w niego grać za darmo. Tworząc naszego zawodnika, nie tylko skupiamy się na solidnym treningu, lecz bierzemy udział w życiu codziennym naszego podopiecznego.
skoki narciarskie skionline ski jumping
Aspekty techniczne takie jak odpowiedni dobór kombinezonu czy nart również stanowią istotny priorytet. Prosta grafika jest naprawdę przyjemna dla oka i poruszanie się po całym interfejsie nie stanowi problemu. Dzięki rywalizacji z innymi graczami w turniejach zyskujemy sporo frajdy. Jednak nie ma to jak możliwość grania z rzeczywistym przeciwnikiem. Fajną opcją jest kolekcjonowanie autografów znanych gwiazd skoków narciarskich. To nie lada gratka dla fanów skoków narciarskich.

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gramenadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping graSki Jump Game ski jumping
Ski Jumps gra online skoki

SKOKI NARCIARSKIE 2002: POLSKIE ZŁOTO – DOBRA GRA PANIE DARKU

Rozkwit Małyszomanii rósł w siłę, w wraz z nim powstał kolejny genialny tytuł jakim są Skoki Narciarskie 2002: Polskie Złoto. Może niektórzy z Was pamiętają czasopismo pod tytułem Dobra GRA. To właśnie w nim pojawiła się omawiana gra.  Polski interfejs i oryginalne komentarze Włodzimierza Szaranowicza oraz Dariusza Szpakowskiego to coś, co zdecydowanie buduje klimat. Tutaj mamy już do czynienia z trójwymiarową grafiką. Całość buduje spójny obraz i jest bardziej rozbudowana niż wcześniej omówione Deluxe Ski Jump. Ewolucja gier o skokach narciarskich jest tu bardzo zauważalna. Do gry zostały wprowadzone zmienne warunki pogodowe. Śnieg to nie jedyny towarzysz w grze. Występuje tu także deszcz i mgła, które zdecydowanie utrudniają oddanie dobrego skoku. 
SKOKI NARCIARSKIE gra

SKI JUMP MANIA – PRZESKOK DO TERAŹNIEJSZOŚCI

Wspomnień czar kiedyś przemija i mimo kultowych tytułów oczekuje się czegoś świeżego i nowego. Jednak twórcy nie zawodzą i tworzą kolejne gry, gdzie mierzymy swoje siły w skokach narciarskich. Tutaj na tapetę wchodzi Ski Jump Mania – gra dostępna na ekrany popularnych przeglądarek internetowych. W grze wcielamy się w skoczka narciarskiego i dzięki naszym ambicjom wznosimy go na sam szczyt. Wielogodzinne treningi i ogromna rywalizacja z innymi graczami z amatorów czynią nas zawodowcami. Warto również zaznaczyć, że Ski Jump Mania jest grą darmową, więc każdy z nas może cieszyć się  zabawą w tym zimowym sporcie.
Ski Jump Mania

WYSKOKOWE GRY NIGDY NIE KOŃCZĄ SWOJEJ KARIERY

Wirtualne skoki zaczęły się ładnych kilkanaście lat temu i towarzyszą nam po dzień dzisiejszy. Ewolucja pod postacią grafiki, samej mechaniki gry są niezwykle zauważalne. To sprawia, że każdy jest w stanie dopasować tryb rozgrywki z omawianej tematyki skoków narciarskich do własnych upodobań. Wcześniej cieszyliśmy się wirtualną zimową rozgrywką jedynie przed komputerem. Teraz tej przyjemności doświadczamy również na ekranach urządzeń przenośnych. 
 

CZYTAJ KOLEJNE ARTYKUŁY O GRACH W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH

 

ski online gry pl skoki narciarskie gra onlineski jumping najlepsze gry online plGry skoki narciarskie darmowe
 


 

MMORPG Free to Play ranking gier onlineArtykuł jest częścią cyklu ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia związane z grami online i polecają najciekawsze tytuły, z którymi warto się zapoznać.
 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza ze swoim kompanem w podróż po świecie fantastyki.
 

 • Ski Jumps logo gry png

  Ski Jumps

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie gry
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.8
  • 0.0
  • 7.7
*/*/

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
 • Sonda Ski Jumps
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze