Gry Piłkarskie [Zagrajmy] • MMO News

Gry Piłkarskie [Zagrajmy]

Gry Piłkarskie [Zagrajmy]

Football Team jest nowa gra piłkarska, w której rywalizują ze sobą znane drużyny sportowe w pełni zbudowane z prawdziwych graczy. To nie typowy i sztampowy manager, w którym rozdysponowujemy nasze piłkarskie atutu, grając zespołem stworzonym z NPC. Tutaj każdy z graczy tworzy własną postać, którą z czasem rozwija i dołącza do drużyny, dla której będzie wsparciem. FT jest więc symulatorem, przebiegu kariery piłkarza, co w dużym stopniu wypełnia lukę na obecnym rynku gier online i wideo. Wraz z pojawieniem się tego projektu w sieci, jego twórcy, wsłuchując się w głos społeczności zebranej wokół tego produktu, wciąż ulepszając go, by spełnić wartościowe oczekiwania swoich odbiorców.

Football Team - nowa gra piłkarska

 

Jeden z jedenastu

Po zbudowaniu własnej postaci i wybraniu dla niej pozycji, na której będzie grać, poszukujemy zespołu, w którego barwach będziemy rywalizować z innymi. Gdy dysponujemy grupą pasjonatów mamy również możliwość zbudowania własnej drużyny i wypełnienia jej składu przyjaciółmi, kolegami i znajomymi. Zrobimy to za niewielką opłatą.
Football Team - symulator piłkarski gra piłkarska

Mikropłatności i nagrody za aktywność

Tak, w grze występują mikrotransakcje. Płatność pobierana jest za utworzenie własnego klubu oraz za dokonanie zmiany pozycji naszej postaci. Poza tym znajdziemy tu również paczki: brązowe, srebrne i złote z odpowiadającymi im przedmiotami różnej jakości. Paczki te otrzymujemy jednak za darmo za wykazaną w grze aktywność. Zdobyte wyposażenie ma wpływ na nasze statystyki i realnie wpływa na przebieg spotkania. Własne parametry piłkarskie i fizyczne podnosimy w czasie codziennego treningu z drużyną i podczas treningów indywidualnych. Z graczami z Polski i ze świata możemy kontaktować się z poziomu miasta. Tam również uda nam się wykonać transakcje z innymi, znaleźć nową drużynę czy pracę zarobkową, która nie przeszkadza w piłkarskiej karierze.
Football Team - nowa gra piłkarska

Pojedynek na piłkarskie triki

W grze znajdziemy wiele statystyk odnoszących się do naszych występów i poczynań klubowych. Weźmiemy udział w każdym ze spotkań naszej drużyny, sprostamy wyzwaniom, a nawet pokonamy innych w potyczce na piłkarskie triki. Te, których się uczymy i trenujemy podczas codziennego wysiłku. Mecze rozgrywane są natomiast, biorąc pod uwagę poszczególne parametry każdego z zawodników, ale i zdarzenia losowe, które mogą przytrafić się na boisku. Dobrze zaprojektowana symulacja spotkania pozwala na bardziej realistyczne odwzorowanie przebiegu meczu. Może być to więc symulator kariery piłkarskiej, który trafi właśnie w Twój gust.

FIFA 21 - piłkarska marka wszechczasów

Stworzona przez EA Sports FIFA jest najbardziej rozpoznawalną grową marką piłkarską na świecie. To projekt, który z każdym rokiem ulega modyfikacjom, ale nie szczególnie wydatnym urozmaiceniom rozgrywki. W wydaniu o numerze 21 największą odnowę przeszedł tryb menadżerski, gdzie prowadzimy własną drużynę do rywalizacji o największe piłkarskie trofea.
FIFA 21 - gry piłkarskie online
Mimo poszerzenia możliwości managerskich wciąż najlepszym i najbardziej popularnym trybem rozgrywki w FIFA 21 jest FIFA Ultimate Team, gdzie kolekcjonujemy piłkarskie karty i budujemy drużynę z wykorzystaniem największych sław tego sportu. W tym trybie rywalizujemy ze sztuczną inteligencją, grywając offline i z innymi fanami tytułu, w grze online.

11 Legends

11 Legend to kolejna gra, w której wcielamy się w rolę piłkarskiego managera. Zajmujemy się wszystkim, od spraw klubowych, piłkarskich po zarządzanie infrastrukturą rozbudowaną przy naszym boisku i klubie. Wraz z wysokością naszych własnych zdolności trenerskich i managerskich rozwijamy zespół piłkarski od samego dna po zdobycie najwyższych trofeów. Tutaj liczą się zarówno umiejętności zarabiania pieniędzy, jak i prowadzenia piłkarzy do wielkości.

11 Legends - gra piłkarska online manager
11 Legends jest w pełni darmowym tytułem, w który pogramy za pośrednictwem internetu. Nie musimy wydawać ani jednej złotówki, aby pograć, zaprojektować najlepszą piłkarską taktykę i rozbudować stadion, na którym przyjmujemy zespoły gości. Od naszych umiejętności, ale i od zdolności wybranego przez nas personelu zależeć będzie czy uda nam się doprowadzić zespół piłkarski do objęcia prowadzenia w niełatwej lidze, w której każda z drużyn ma chrapkę na tytuł.
 

 top gry piłka nożna najlepsze
SPRAWDŹ INNE ARTYKUŁY O TEMATYCE GIER PIŁKARSKICH
 


Artykuł jest częścią cyklu ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia związane z grami online i polecają najciekawsze tytuły, z którymi warto się zapoznać.
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)

 

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gramenadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra
 

 • Football Team logo gry png

  Football Team

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Symulator piłki nożnej
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: FP Global
  Wydawca: FP Global
  Platformy: WWW

  • 5.4
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Football Team - Gameplay [HD]
Lineage II - Jak prezentuje się aktualnie legendarna gra MMO?
Dinosaur Park – Primeval Zoo - Gameplay [Full HD]
Dinosaur Park: Primeval Zoo - Trailer [Full HD]
Deluxe Ski Jump 2 - najdłuższe skoki [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FURY
 • Sonda Football Team
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • nie założymy drużyny od razu 0
  • wysoki próg wejścia 0
  • modyfikować można jedynie strój zawodnika 0
 NEWSY
najnowsze