news

Gry od Cartoon Network [Zagrajmy]

Gry od Cartoon Network [Zagrajmy]

W 2009 roku Cartoon Network zadziwił świat nagłą premierą zaskakująco dobrego, trójwymiarowego MMORPG-a, który dodatkowo funkcjonował z okna przeglądarki. Był to jeden z pierwszych komercyjnych tytułów wydanych na silniku Unity, który teraz jest niesamowicie popularnym i łatwo dostępnym narzędziem. 

Prezentacja potencjału

Całość wyglądała mniej więcej tak: potężny kosmita z odległej galaktyki zwany Lord Fuse postanowił podbić ziemię, tak jak podbił już wiele innych planet przed nią. W tym celu przetransportował on całą swoją planetę w jej okolice, mając zamiar wyssać ją z sił witalnych. Stworzył on armię złych klonów najpotężniejszych i najmądrzejszych osobników na ziemi, wliczając w to bohaterów takich jak Samuraj Jack czy Atomówki. Początkowo, ziemianie ten konflikt przegrali.

Gry Cartoon Network

Dopiero w dość dalekiej przyszłości, gdy większość ziemi została zniszczona, Dekster oraz Mandrake zdołali stworzyć broń, która potrafiła pokonać Fuse oraz jego kreatury. Ta broń została nazwana Nano, stanowiły ją miniaturowe wersje różnych silnych postaci, posiadających wysokie zdolności do walki. Ponieważ wszystko zostało już stracone, broń wysłano w przeszłość, w ręce jeszcze młodych, ale wciąż odważnych wojowników — graczy.

We właściwej rozgrywce wcielaliśmy się w jednego z walecznych agentów próbujących powstrzymać Lorda Fuse. Rozgrywka przypominała dość standardowy tab-target MMORPG. Miała jednak duży nacisk na system towarzyszy, czyli właśnie Nano. Każde nano było odpowiednikiem znanej postaci z uniwersum Cartoon Netwrok, od Atomówek, po Johnnego Bravo. Postaci te towarzyszyły nam w walce, mogliśmy mieć przy sobie wsparcie aż trzech, z których każdy nano mógł posiadać jedną z trzech unikalnych zdolności.

Dodatkowo, na początku gry mieliśmy sposobność wybrania naszego mentora. Pośród nich mieliśmy do wyboru Dextera, Bena 10, Edda lub Mojo Jojo. Wybrany przez nas mentor wydawał nam zadania na podstawie swoich własnych priorytetów, gwarantując odmienną przygodę od pozostałych graczy. Tak więc osoby, które współpracowały z Dexterem, próbowały wyjaśnić zagadkę zaginionych bohaterów, w chwili, gdy uczniowie Mojo Jojo pomagali przeróżnym antagonistom z show Cartoon Network, jak Ojciec z KnD, czy On. Jest to system, który został później powielony (i rozbudowany) przez DC Universe online.

 • Crossout

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Walka pojazdów
  Grafika: 3D
  Producent: Targem
  Wydawca: Gaijin Entertainment
  Platformy: PC

  • 7.7
  • 0.0
  • 7.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Crossout: Closed Beta Launch Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Crossout
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2018-06-22 12:56:46 Inaczej niż w przypadku większości tego typu gier, które odstawiam po godzinie, tutaj siedzę już kilka dni. Chyba czegoś takiego szukałem :)
2018-06-21 23:52:42 Super sprawa! Fajnie, że gierki przeglądarkowe wciąż się rozwijają :)
2018-06-21 15:39:12 Dobre wykonanie. Nowoczesny wygląd ale z klimatem, przyjemna rozgrywka.. tylko trochę trudno na początku ale być może to nawet dla niektórych i plus :D