Gry na przeglądarkę [Zagrajmy] • MMO News

Gry na przeglądarkę [Zagrajmy]

Gry na przeglądarkę [Zagrajmy]

Nie samymi grami AAA człowiek żyje, dlatego warto zainteresować się grami w tym zestawieniu. Oto niezwykle obiecujące gry przeglądarkowe, których rozwój zapowiada się interesująco. Niektóre z podanych tytułów przeszły już istotne zmiany, zdobywają nowych graczy - a co za tym idzie - wzrasta budżet, dzięki któremu twórcy nabierają wiatru w żagle. Wiele wskazuje na to, że te produkcje utrzymają silną pozycję na rynku.

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Vikings: War of Clans

To darmowa gra MMO stworzona i wydana przez studio Plarium, znane również z produkcji takich jak Sparta: War of Empires, czy Pirates: Tides of Fortune. Produkcja pokazała się w serwisie Google Play oraz IOS App Store 10 sierpnia 2015 roku, a kilka miesięcy później zawitała również w Amazon Appstore.

W Vikings: War of Clans gracze muszą współpracować, aby stworzyć wspólny klan, który ma dość rozbudowaną hierarchię. Celem rozgrywki jest zdobycie tak zwanego „miejsca mocy”, unikalnej lokacji znajdującej się w centrum każdego królestwa. Utrzymanie tego terenu daje całemu klanowi całkiem niezłe bonusy. Podstawą rozgrywki jest rozwój Twojego miasta. Głównym filarem naszej gospodarki są surowce, które nie tylko posłużą do stworzenia potężnych budowli, ale także pomogą rozwinąć wiedzę dającą mnóstwo benefitów. Budulec może zostać wykorzystany również do powiększenia armii. Jego ilość zależna jest od stanu poszczególnych budynków; farmy, tartaku, kamieniołomu i kopalni. Zakres wydobycia jest oczywiście zależna od poziomu stworzonych konstrukcji.

Vikings: War of Clans zagrajmy
Prowadzenie wojny to nader skomplikowana sztuka. Armia służy swemu panu zarówno w obronie miasta, jak i podczas działań ofensywnych takich jak plądrowanie lokalizacji w poszukiwaniu surowców, czy atakowanie innym jarlów. Istotną funkcją jest możliwość wysyłania  wojsk innym klanowiczom w ramach wsparcia. Armię szkoli się na dwa sposoby. Jednym z nich jest tradycyjna produkcja w barakach, która wymaga niestety wielu zasobów oraz czasu. Drugą jest natychmiastowe tworzenie jednostek za pomocą złotych monet. Na szczęście pierwszy sposób można przyśpieszyć, dzięki znajdowanym w grze bonusom. Do wyboru mamy pięć rodzajów jednostek i zapewniam, że nie różnią się tylko typem broni, czy elementami stylistycznymi. Każdy typ wojownika ma swoje silne strony i słabości. Może kontrować i być kontrowanym, dlatego bardzo ważna jest odpowiednia strategia walki.

Rosnąca popularność tej produkcji zapewniła jej miejsca na naszej liście. Na szczęście to nie wszystko, co chcemy Wam pokazać.

Ski Jumps

Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie skokami narciarskimi stworzenie gry przeglądarkowej z takim właśnie motywem to była tylko kwestia czasu. Tak oto kolejną pozycję na liście zajmuje zupełnie odświeżona w tym roku Ski Jumps - polska produkcja od SuperNova Interactive. Kilku minutowy wstęp w postaci rejestracji dość szybko wprowadza gracza do rozgrywki. Największym atutem gry jest rozbudowany system rozwoju postaci, który świetnie pozwala wczuć się w klimat.
skoki narciarskie skionline ski jumping
Gracze swoją przygodę zaczynają od przydzielenia do odpowiedniej kadry. System rozrzuca skoczków losowo, co pozwala stworzyć całkiem przyjemną atmosferę rywalizacji. Prócz pochodzenia nasz sportowiec ma liczne atrybuty, takie rzeczy jak jego aktualną wartość, fundusze, klub oraz stan zdrowia. Umiejętności każdego gracz dostępne są w zupełnie innej zakładce. Z uwagi na ich precyzyjność jest to całkiem wygodne rozwiązanie. Az dziesięć różnych wartości wpływa na skoki, więc odpowiednie ich przestudiowanie oraz stworzenie dogodnej kombinacji stanowi klucz do latania.
skijumping gra skijump

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gramenadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping graSki Jump Game ski jumping

Na rozwój postaci przeznaczone jest 150 punktów energii dziennie. Rolą każdego gracza jest ułożenie odpowiedniej strategii maksymalizującej efekty. Wszystko oczywiście po to, by jak najdalej poszybować w zawodach. Tych jest całkiem sporo, bo aż 15. Każdy z nich odbywa się na innych zasadach, a także ma wyznaczoną z góry datę, co pozwala graczom bardzo szczegółowo zaplanować każdy krok kariery. Niestety nie możemy przewidzieć wszystkiego. Na użytkowników czekają nieprzyjemne niespodzianki w postaci przeróżnych kontuzji, a także złośliwego wskaźnika dyspozycyjności i zmęczenia. Jesteśmy jednak w pełni przekonani, że nie zatrzyma to żadnego prawdziwego fana skoków przed poszybowaniem na szczyt.

Ski Jumping skoki narciarskie gra online

League of Angels 2

Druga odsłona produkcji swoją popularnością dość szybko wspięła się na piedestały najważniejszych list gier przeglądarkowych, dlatego musiała znaleźć się również i w naszym zestawieniu. Twórcy zrobili dość pokaźny progres. Nowy silnik graficzny otwiera przed graczami piękny trójwymiarowy świat. Na tym nie koniec zmian. Jakość audio, opartego na pracach całej orkiestry, jest po prostu niesamowita. Instrumenty smyczkowe, a także szarpane spisały się na tyle znakomicie, że po raz pierwszy nie pomyślicie o wyłączeniu dźwięku.
League of Angels 2
Sześciominutowa filmowa zapowiedź znakomicie wprowadza nas w wir wydarzeń. Królestwo Aniołów po latach pokoju raz jeszcze zostało zaatakowane, jednakże tym razem siły zła są przytłaczające. Trzy części potężnej relikwii zostały skradzione i to właśnie my gracze musimy wcielić się w potężnych herosów, którzy stawią czoła demonom.

Twórcy nie zostawią użytkowników samych. W obliczu zagrożenia towarzyszyć nam będzie drużyna towarzyszy. Jej skład, umiejętności, czy ustawienie można dowolnie zmieniać. Daje to możliwość skonstruowania strategii, która pomoże uprościć nam potyczki. W grze funkcjonuje także sprawny chat między graczami, który potrafi tłumaczyć tekst na język polski. Jest to jeden z licznych dowodów, który pokazuje, że League of Angels ma ogromny potencjał i świetną ekipę nadzorującą projekt.
 


 

MMORPG Free to Play Darmowe gryArtykuł jest częścią cyklu ZAGRAJMY, w którym Redaktorzy Portalu MMO poruszają różne zagadnienia związane z grami online i polecają najciekawsze tytuły, z którymi warto się zapoznać.
 

Kamil Milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.
 

Ski Jump Simulator - gra skoki narciarskie game

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 8.1
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 0
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowsze