Gry, na których można zarobić pieniądze • MMO News

Gry, na których można zarobić pieniądze

Gry, na których można zarobić pieniądze

Gry komputerowe, mobilne czy też na inne platformy cieszą się niezwykłą popularnością niezależnie od wieku. A gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym? Warto wówczas postawić sobie pytanie czy istnieją gry, na których można zarobić pieniądze. Odpowiedź brzmi „Tak”. I nie chodzi tu tylko o pracę w branży gier, prowadzenie własnego kanału w Social Media czy też sprzedawanie przedmiotów z gier. Istnieją również sprecyzowane tytuły, które mogą przynieść nam realne zyski dzięki wymianie waluty z gry na prawdziwe pieniądze. Brzmi ciekawie?

 

A teraz rozsiądź się wygodnie w ciepłych kapciach, włącz ulubioną grę i obserwuj jak mamona płynie do portfela. Niestety nie działa to w ten sposób, co absolutnie nie ma na celu zrażania się do tematu. Gry stanowią doskonałą formę relaksu, uczą języka, ćwiczą logiczne myślenie, a także pozwalają nawiązać nowe znajomości. Jednakże jak w każdej innej rzeczy, aby coś osiągnąć musimy podjąć wyzwanie tak, jak w 22Bet.  W efekcie chęć zarobienia pieniędzy na grach może się przeistoczyć w regularną pracę.

Ski Jump Simulator logo gra o skokach narciarskich

Skijumping gra online skokiskijump game onlineskoki narciarskie gramenadżer skoków narciarskich skoczekSki jumping gra

RZECZYWISTA WARTOŚĆ WIRTUALNEJ WALUTY

Gry w oparciu o RMT – Real Money Trading – istnieją i mogą być całkowicie legalne. Z tej pozycji topowym tytułem jest Entropia Universe i jest to gra, która pozwala zarobić prawdziwe pieniądze. Entropia Universe ujrzała światło dzienne w 2003 roku i jest grą MMORPG pozwalającą na tworzenie wirtualnego społeczeństwa z własną walutą oraz gospodarką. Przedmioty nabywane w grze posiadają rzeczywistą wartość, stąd też fundusze, które zgromadzimy za ich sprzedaż możemy wymienić według obecnego kursu na chociażby dolary, euro czy też funty. Tyle szumu o dropienie przedmiotów? To jedynie zalążek możliwości. Jeśli tylko zechcecie, możecie zainwestować w większe dobra materialne jak kasyno, klub, a nawet cała planeta! Inwestując w spory kawałek ziemi, bez skrupułów możemy sprawić, aby nasza inwestycja nam się zwróciła. W jaki sposób? Wprowadzając podatek.  Jednym słowem - czysta ekonomia. Co prawda, aby móc zacząć zarabiać, najpierw należy w coś zainwestować. Godnym uwagi jest fakt, że pewien klub został kiedyś sprzedany za 330 000$, a jego kolejny właściciel sprzedał go z zyskiem 635 000$. Sama planeta Calypso, będąca jednym z głównych światów osiągnęła wartość 6mln $. Entropia Universe dzięki niezależnej gospodarce w rezultacie staje się grą, na której można zarobić legalne pieniądze.

JAK ZAROBIĆ PIENIĄDZE ONLINE GRAJĄC W GRY?

Zarabianie w sieci stało się dość „modne”. Pośród przesytu możliwości warto doszukać się innych rozwiązań. W efekcie, ciekawym rozwiązaniem staje się zarabianie pieniędzy poprzez znany wielu z Was manager piłkarski – Football Team.  Sprzedaż konta jak najbardziej wchodzi tutaj w grę, lecz pójdźmy nieco dalej. Football Team daje możliwość przystąpienia do programu partnerskiego.

Najpierw zakładamy darmowe konto, otrzymujemy niezbędne informacje i cieszymy się grą. Dodatkowo generujemy własny link partnerski, który rejestruje jak aktywnych graczy zwerbowaliśmy (ich rejestracje, zakupy czy inne aktywności). W efekcie otrzymujemy procent sprzedażowy uzależniony od ilości pozyskanych użytkowników. Zgromadzone pieniądze wysyłane są przelewem na konto bankowe lub poprzez PayPal.

NIEKOŃCZĄCY SIĘ TEMAT ZARABIANIA NA GRACH

W rzeczywistości zagadnienie mówiące o tym, jakie są gry, na których można zarobić pieniądze jest bardzo szerokie. Bezsprzecznie nie sposób pominąć kultowych tytułów jak Tibia, Metin 2 czy Wrold of Warcraft. Rzadkie itemy, a przede wszystkim wysokopoziomowe postacie szczycą się nie lada ceną Allegro. Tak samo pojedynki w FIFA, NBA 2K, Mortal Kombat czy World of Tanks mają szansę przynieść całkiem pokaźne zyski nawet rzędu 1000$. Podążając dalej tym tropem, e-sport stanowi całkowicie legalną możliwość zarabiania na grach. CS;GO, League of Legends, Fortnite, Overwatch, DOTA 2 i wiele innych posiadają wykwalifikowane drużyny, których zawodnicy doskonalą swoje umiejętności i dzięki nim znajdują sposób na zarobek.

Podsumowując, jest wiele możliwości zarabiania poprzez gry. Wystarczy tylko znaleźć swoją ścieżkę i pamiętać, aby przy całej tej oprawie nie tracić radości z grania :)

 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza ze swoim kompanem w podróż po świecie fantastyki.
 

 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 8.1
  • 0.0
  • 8.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 0
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowsze