Gry dla chłopców [Zagrajmy] • MMO News

Gry dla chłopców [Zagrajmy]

Gry dla chłopców [Zagrajmy]

Jakie są najlepsze darmowe gry dla chłopców? Z pewnością potrzeba w nich dobrej grafiki, ciekawej historii i wciągającej rozgrywki. Przede wszystkim jednak, musi się w nich dużo dziać! Choć znalezienie gry dla chłopaka może wydawać się proste z racji mnogości dostępnych gier, to wybranie tej najlepszej jest już większym wyzwaniem. Dlatego przeszukaliśmy sporo naszych zestawień i archiwów, dzięki czemu mogliśmy przygotować niniejsze zestawienie. Sprawdźcie, czy znajdziecie w nim interesujące tytuły!

gry dla chłopców zagrajmy

TOTAL BATTLE

Nasz mały ranking rozpoczynamy od dobrze znanej produkcji, czyli Total Battle. Choć gry online dla chłopców jawią się często jako sieciowe strzelaniny, pokroju Counter-Strike czy Call of Duty, tak w tym wypadku mowa o grze jak najbardziej strategicznej. Total Battle to darmowa gra online, w której staniemy przed wyzwaniem, jakie stanowi rozwój naszego miasta. W tym celu niezbędnymi środkami okażą się aspekty militarne, ekonomiczne, naukowe (poprzez badania) i dyplomatyczne, czyli zawieranie kontaktów i sojuszy z innymi graczami. Brzmi jak najlepsza gra dla chłopaka?

total battle

Choć gry dla chłopców za darmo niekoniecznie muszą budzić takie same odczucia co tytuły AAA z najwyższych półek, to Total Battle jak najbardziej „dowozi” i zapewnia niezłe emocje. Choć jest to gra strategiczna, to twórcy zadbali, aby była przepełniona akcją. Niezwykle wciągające jest tworzenie swoich sił zbrojnych i planowanie militarnych akcji. Podobnie zresztą w szeroko rozumianym aspekcie ekonomicznym, który jest tutaj bardzo ważny. Czy można zatem mówić o grze na długie godziny? Zdecydowanie tak! Strategia od Fusion Core to bardzo interesująca propozycja dla chłopaka, który jest fanem gier wideo. Na dodatek jest darmowa, co w tym wypadku stanowi ogromny atut. 

total battle zagrajmy

CALL OF DUTY: BLACK OPS – COLD WAR

Dla wielu jest to idealna, najlepsza gra dla chłopców! Zresztą, niejeden gracz stwierdzi, że marka Call of Duty to najlepsza gra w ogóle – choć my powstrzymamy się póki co z tym stwierdzeniem. Nie da się jednakże ukryć, że ten gigantyczny FPS to ucieleśnienie tego, co najlepsze w grach online z rodzaju FPS. Wartka akcja, szybki respawn, różnorodne bronie i ich modyfikacje, niewielkie i dynamiczne mapy. Do tego perfekcyjny balans i miliony graczy, którzy logują się na serwery codziennie. Czy wspomnieliśmy o zróżnicowanych trybach gry? Tych również nie zabrakło, bowiem poza standardowym deatchmatchem, możemy spróbować swoich sił w wielu innych. Od rozbrajania bomb, przez podbój, dominację, kontrolę i na wielu innych kończywszy. 

call of duty zagrajmy online

Choć nie jest to darmowa gra, to jednak jest to produkcja warta sporych pieniędzy. Nie bez powodu kolejne tytuły z serii Call of Duty biją rekordy sprzedażowe na całym świecie. Choć gry online dla chłopców rozpościerają szereg zróżnicowanych opcji, to większość decyduje się każdego roku sięgać po kolejną odsłonę strzelanki online ze stajni Activision. Warto zaznaczyć na sam koniec, w jak ciekawym settingu umiejscowiona została ubiegłoroczna odsłona. Mowa oczywiście o czasach Zimnej Wojny, podczas której znajdziemy się zarówno w Wietnamie, jak i Berlinie czy na terenie Związku Radzieckiego. Seria od lat nauczyła nas, że lokacje zmieniają się niczym w kalejdoskopie. Idealna gra dla chłopaka!

cod black ops

WORLD OF WARCRAFT

Seria World of Warcraft jest takim gigantem, że można o niej powiedzieć że stanowi idealną grę dla chłopaka, dziewczyny i całej rodziny. Największe fantasy MMORPG przeszło długą drogę aby stać się tym, czym jest obecnie. Choć od zawsze przyciągała do siebie wiele milionów graczy, to jest zupełnie inną produkcją niż ta, która ujrzała światło dzienne ponad dekadę temu. Obecny World of Warcraft jest grą przystępniejszą, ciekawszą, bardziej rozbudowaną i poniekąd... darmową. Dlaczego poniekąd? Ano dlatego, że do 20 poziomu jest bezpłatna, czyli możemy grać w WoW za darmo. Później natomiast musimy uiścić opłatę za miesięczny abonament (około 60 złotych) i tym samym odblokujemy całą zawartość za wyjątkiem najnowszego dodatku. Ten należy kupić osobno, choć nie jest to obligatoryjne. Zawartość i tak wystarczy na tysiące godzin wspaniałej zabawy.  

world of warcraft online

Gra dla chłopców pokroju takiego MMORPG to wielka sprawa. Nie tylko może stanowić odskocznię od codziennych spraw i rozrywkę, ale także długą przygodę, która zachęci np. do sięgnięcia po kompendia wiedzy i książki związane z uniwersum. Co ciekawe, gra świetnie nadaje się do szlifowania... języka angielskiego. Ilość tekstu jest niewyobrażalna, a WoW nie doczekał się oficjalnej polskiej wersji językowej. Przyjemne z pożytecznym? Zdecydowanie! 

world of warcraft classic za darmo

Nasze trzy propozycje gier online dla chłopców to gry bardzo różne, ale łączy je jeden wspólny mianownik – są świetne. Wiele aspektów zaprojektowano bardzo dobrze, dzięki czemu gry te są ciekawe i wciągające. Każdy chłopak i mężczyzna będzie się przy nich bawił wyśmienicie – to możemy zagwarantować! Szczególnie, gdy przed nami sławny sezon ogórkowy, więc i największych premier może po prostu zabraknąć. Ale na pewno nie zabraknie innych gier do ogrania.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 

 • Total Battle logo gry png

  Total Battle

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: Fusion Core
  Wydawca: Scorewarrior
  Platformy: WWW, Android, iOS

  • 8.0
  • 0.0
  • 8.7
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Total Battle - Gameplay [HD]
Total Battle - Poradnik - zbieranie zasobów [Full HD]
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
 • Sonda Total Battle
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze