news

God of War: specjalny awatar dla zdobywców platyny

God of War: specjalny awatar dla zdobywców platyny

Od początku wprowadzenia systemu trofeów na PS3, wydawały się być one bezużyteczne. Zapewniały poczucie satysfakcji i można było się nimi pochwalić przed znajomymi, ale nic poza tym nie zachęca nas do ich kolekcjonowania. Ostatnimi czasy Sony zaczyna dodatkowo gratyfikować wytrwałych. 

Jakiś czas temu usłyszeć mogliśmy o podobnym zabiegu zabiegu - Sony gratyfikowało graczy za platynę w Horizon: Zero Dawn. Otrzymali oni specjalny awatar oraz motyw. Nie inaczej jest w przypadku God of War. 

Osoby które zdobyły 100% osiągnięć powinny otrzymać wiadomość na skrzynkę mailową. W niej znajduje się kod dzięki któremu przypiszemy zdobycz do swojego konta. Przypomnijmy, że należy byc zasubskrybowanym do newslettera Sony. Nie jest to jedyne doniesienie związane z grą - kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że tytuł otrzymał aż dwanaście nominacji do nagrody D.I.C.E, a tuż obok Kratosa o nagrodę zawalczy Spider-Man z jedenastoma nominacjami oraz wiele innych gier. Zwycięzców nagród poznamy 13 lutego.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 

 • God of War (PS4)

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Mitologia nordycka
  Grafika: 3D
  Producent: Sony Interactive Entertainment
  Wydawca: Sony Interactive
  Platformy: PS4

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

God of War - Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 2
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda God of War (PS4)
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.