Game Industry Conference 2016 podczas PGA Poznań już w ten weekend! • MMO News

Game Industry Conference 2016 podczas PGA Poznań już w ten weekend!

Game Industry Conference 2016 podczas PGA Poznań już w ten weekend!

Kolejne wydarzenie, nad którym obejmujemy patronat medialny to największa konferencja twórców gier w Europie Środkowo-Wschodniej. Odbędzie się ona podczas Poznań Games Arena w dniach 21-23 października i zapewni uczestnikom mnóstwo atrakcji ze świata elektronicznej rozrywki. Tegoroczna odsłona wydarzenia skupi wokół siebie ponad 400 firm i 4000 uczestników z całego świata.

Game Industry Conference jest istotnym wydarzeniem dla rynku rozrywki elektronicznej zarówno w Polsce, jak i Europie. Listę gości otwierają twórcy gier wideo i aplikacji mobilnych, przedstawiciele agencji PR i marketingowych, producenci oprogramowania i sprzętu komputerowego. W wydarzeniu udział wezmą delegaci setek największych międzynarodowych firm. Inicjatywa rozszerzana jest we współpracy z Tokyo Game Show o wydarzenie Japan+Eastern Europe Networking Event, w którym polscy producenci będą mieli okazję spotkać się z twórcami z Japonii.

Game Industry Conference GIC PGA
GIC 2016 to świetna okazja, by spotkać międzynarodowej sławy gości ze świata gier wideo, wysłuchać ich prelekcji lub wziąć udział w organizowanych przez nich warsztatach. Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się osoby powiązane z wieloma cenionymi firmami, w tym m.in. Paweł Marchewka (założyciel Techland), Marcin Przybyłowicz (The Witcher, CD Projekt RED), Takashi Tokita (Square Enix), Roman Mardo (Google) oraz Matt Komorowski (PayPal).

Prawie 100 różnego rodzaju aktywności przez 3 dni nawiązywać będzie do spraw biznesowych oraz prowadzenia studia, programowania, tworzenia grafiki, muzyki i projektowania. Tematami wykładów oraz spotkań będzie m.in. monetyzacja tworzonych gier, porady związane z zakładaniem spółek, czy jak zostać profesjonalnym programistą.

Poznańskie wydarzenie to także szansa na poznanie niezależnych twórców gier i ich produkcji z gatunku indie games. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich pojawią się liczne stoiska twórców niezależnych, mniejszych lub większych producentów gier oraz firm powiązanych z branżą grową. Bezpośrednio na konferencji utworzona zostanie specjalna strefa „Career Zone”, gdzie rekrutować będą najwięksi polscy branżowi pracodawcy. Mile widziani są zarówno specjaliści, jak i osoby bez doświadczenia, które dopiero rozważają swoją karierę programisty, animatora, designera, testera czy pracownika wsparcia społeczności graczy.

Game Industry Conference odbywa się w tym samym miejscu i czasie co Poznań Game Arena, czyli największe targi technologii i gier w Polsce. Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Organizatorzy zapewniają, że w tym roku impreza ma przyciągnąć aż 70 000 uczestników. Będzie się działo!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia TUTAJ
 


 

Na wydarzeniu, jak zwykle, obecni będą nasi Redaktorzy. Każdy kto się do nas zgłosi otrzyma mini prezent niespodziankę! Redaktorów rozpoznacie po koszulkach z logiem Portal MMO ;)


Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)

 

 • Stronghold Kingdoms logo gry png

  Stronghold Kingdoms

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Średniowiecze (MMORTS)
  Grafika: 2D
  Producent: FireFly Studios
  Wydawca: FireFly Studios
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.5
  • 0.0
  • 7.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Stronghold Kingdoms - gameplay
Stronghold Kingdoms - drugi gameplay
Stronghold Kingdoms - Mobile Gameplay @ Gamescom 2016 [Full HD]
Stronghold Kingdoms: The Final Age - Launch Trailer [Full HD]
Targi Big Game Expo - 8-9 października 2016, Wrocław

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
 • Sonda Stronghold Kingdoms
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze