news

FOTORELACJA: Portal MMO na Intel Extreme Masters w Katowicach

FOTORELACJA: Portal MMO na Intel Extreme Masters w Katowicach

To pierwsze IEM, na którym się pojawiliśmy, ale już stał się on obowiązkową pozycją każdego kolejnego roku. Nagrody o łącznej wartości 500 tys. dolarów, tłumy przyjaznych dusz, najróżniejsze cosplay-e...no i oczywiście cała śmietanka graczy! Rywalizacje trwają jednocześnie na czterech scenach, a dodatkowo dla widzów przygotowana jest masa atrakcji, w tym własne, amatorskie turnieje. Wciąż macie możliwość załapać się na wielkie finały League of Legends i Heroes of the Storm, które rozpoczną się odpowiednio w niedzielę o 18:20 i 18:30. Odwiedźcie Spodek lub oglądajcie imprezę przez stream'a i dołączcie do wielkiej rodziny graczy!

Intel Extreme Masters 2016
 

Jutro pojawi się obszerna relacja z wydarzenia, tymczasem dziś zapraszamy do galerii zdjęć znajdujących się na kolejnych podstronach.

robert popiuk

Robert Popiuk

W młodości zagorzały fan klasycznych RTS-ów, teraz ordynarny casual i altoholik. Regularnie zbiera cięgi w Hearthstonie bądź feeduje w LoL-u. Poza komputerami lubi jazdy na rowerze, góry i machanie żelastwem. Walił z axa w grach fabularnych, popychał figurki, a ostatnio niedzielnie gra w planszówki. Amator reportaży, dokumentów i ciężkich kosmiczno-egzystencjalnych debat późnymi porami.

 

 • League of Legends

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Fantasy (MOBA)
  Grafika: izometryczna
  Producent: Riot Games
  Wydawca: Riot Games
  Platformy: Windows

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.0
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

League of Legends - Cinematic Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 3 komentarze
Deliryc • 2016-03-07 11:00:27

Pula nagród pokazuje skalę przedsięwzięcia, 0,5 mln $ robi wrażenie! Aż mam ochotę zacząć trenować ;)

Robert • 2016-03-07 01:22:54

Według danych z samego IEM przez 3 dni przewinęły się 104 tysiące gości. Nie są to może miliony, choć liczba sama w sobie jest imponująca ;) Nie mniej była to bardzo ciekawa i przyjazna gromada graczy. Więcej szczegółów już niedługo w pełnej relacji!

• 2016-03-06 22:35:38

Wygląda super! Jak widać na takich spędach można poznać miliony ciekawych ludzi i przyszłych sojuszników!

 • Sonda League of Legends
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2017-11-17 10:25:41 Siemka znalazłem stronke ze skryptem który dodaje surowce http://supergamezone.pl/plemiona-hack-na-surowce/
2017-11-11 15:00:53 Takie pytanie małe, jak się prezentuje teraz l2 na najnowszym patchu? Bo do tej pory cały czas grywałem na prywatnych serwerach c4-interlude( jakoś negatywnie byłe nastawiony do nowszych patchy). Pozdrawiam :).
2017-11-09 14:32:19 To gra do której ciągle się wraca gram w to już ponad 10 lat przerwy miałem ze 3 i to takie 1-2 letnie. Gra dla dorosłych bez grindowania. UWAGA wciąga na lata. Co gorsze nie ma niczego podobnego do tej gry i chyba dla tego tak przyciąga.