Football Team - rarytas dla fanów piłki nożnej • MMO News

Football Team - rarytas dla fanów piłki nożnej

Football Team - rarytas dla fanów piłki nożnej

Football Team to przeglądarkowy menedżer piłkarski autorstwa FP Global. Jest to jedyna gra przeglądarkowa w której przyjdzie nam jednocześnie stworzyć swojego piłkarza a także zarządzać całym zespołem składającym się z realnych graczy. Zadanie jest pozornie proste - wcielamy się w zawodnika, zaczynamy trenować i rozwijać swoje umiejętności. Z czasem  zgłaszamy chęć do uczestnictwa w wybranym zespole i pniemy się po szczeblach kariery.

Rozpoczynając grę, naszym oczom ukazuje się schludny i czytelny dashboard. Zawiera on podstawowe informacje oraz inne, oddzielne menu w zakładkach. Oprócz podstawowych zakładek dotyczących stricte naszej kariery oraz zawodnika, znajdziemy nieco bardziej rozbudowane i ciekawsze pozycje, takie jak na przykład “Miasto” - miejsce które pozwoli nam na socjalizowanie się z innymi graczami, sprzedaż posiadanych przedmiotów lub nawet rozpoczęcie pracy. Football Team zdobył ogromną rzeszę fanów i widać to chociażby przyglądając się ilości dostępnych drużyn oraz aktywnych w nich graczy. Przypomnijmy że każda drużyna założona przez jednego gracza posiada skład zawodników którzy również są indywidualnymi graczami. Każda drużyna znajdzie swoje miejsce w lidze, a każda z nich posiada swoje rozgrywki i rankingi.
Football Team manager piłkarski
Mikropłatności to temat dość szorstki gdy mowa o niektórych grach. Większość gier przeglądarkowych nie była w stanie wypracować sobie idealnego modelu biznesowego. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że Football Team nie widnieje na tej czarnej liście. Mikropłatności są w pełni dobrowolne i nie zagwarantują nam przewagi. W grze są dostępne paczki, które możemy zakupić za walutę premium lub zdobywać wraz z postępem rozgrywki. Wyróżniamy 3 podstawowe typy paczek: Brązowa, Srebrna oraz Złota. Im wyższy poziom paczki tym większa szansa, że trafimy w niej dobry przedmiot. Zdobędziemy w nich spodenki, getry lub korki ulubionego zespołu.

W najbliższym czasie na naszym Portalu pojawią się kolejne materiałów z gry Football Team. Pomiędzy lekturami polecamy Wam zajrzeć na Kanał z Zasadami, gdzie Radek z kartofliska.pl zapoznaje swoich widzów z grą.

 


Football Team znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY PIŁKA NOŻNA.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 

 • Football Team logo gry png

  Football Team

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Symulator piłki nożnej
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: FP Global
  Wydawca: FP Global
  Platformy: WWW

  • 5.4
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Football Team - Gameplay [HD]
Ski Jump Simulator - Promo Video [Full HD]
Splitgate - Gameplay [FullHD]
Splitgate - Trailer [FullHD]
Deeeep.io - Gameplay [FullHD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
 • Sonda Football Team
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze