Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri 2016: Portal MMO patronem wydarzenia! • MMO News

Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri 2016: Portal MMO patronem wydarzenia!

Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri 2016: Portal MMO patronem wydarzenia!

Serdecznie zapraszamy na Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri 2016, nad którym objęliśmy Patronat Medialny! Wydarzenie odbędzie się w dniach 29 - 31 lipca, tak więc koniecznie zapamiętajcie tę datę.

To już ósma edycja jednego z największych w Polsce festiwali poświęconych japońskiej kulturze i popkulturze. W planach są różnego rodzaju prelekcje i konkursy z zakresu mangi, anime, kultury japońskiej, a także fantastyki, popkultury zachodniej (filmy, seriale, komiksy) i gier elektronicznych (konsole i komputery). Festowal to także spotkania z gośćmi specjalnymi, w których gronie można spotkać m.in. Tomasza Knapika i Nicolasa Levi, a także dwa koncerty od Maya R i grupy muzycznej odaxelagnia.
Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej Animatsuri 2016
Podczas wydarzenia dostępna będzie ogromna sala konsolowa (ponad 300m2) zawierająca zarówno najnowszy sprzęt (PS4, X1, Wii U), jak i konsole retro. Dodatkowa sala komputerowa to szesnaście stanowisk z różnymi popularnymi grami. Na pewno warto również zapoznać się ze stanowiska z grami ruchowymi i z RockBandem. Planowane są turnieje to m.in. League of Legends, Team Fortress 2, Street Fighter V, czy Mortal Kombat X. Do tego dostępna będzie również sala z grami planszowymi i tradycyjnymi japońskimi. Cały program Animatsuri 2016 zawiera kilkaset godzin atrakcji!


Szczegóły dotyczące Festiwalu można znaleźć na stronie internetowej lub na oficjalnym wydarzeniu portalu facebook. Rezerwacje można składać za pośrednictwem systemu Fouton.

Zachęcamy również do zapoznania się z filmikiem promującym Animatsuri i do zobaczenia na Festiwalu!

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • One Piece Online logo gry png

  One Piece Online

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Anime - tower defence (RPG)
  Grafika: 2D
  Producent: JoyGames
  Wydawca: JoyGames
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.3
  • 0.0
  • 7.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

One Piece Online - drugi gameplay
One Piece Online - trzeci gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - Fury
 • Sonda One Piece Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze