Festiwal Fantastyki Twierdza 2016 – Tam też będziemy! • MMO News

Festiwal Fantastyki Twierdza 2016 – Tam też będziemy!

Festiwal Fantastyki Twierdza 2016 – Tam też będziemy!

Z przyjemnością informujemy, że Portal MMO obejmuje patronat również nad Festiwalem Fantastyki Twierdza 2016, który odbędzie się w dniach 9-11 września! Bardzo się z tego cieszymy, bo cała impreza odbywa się w niesamowicie klimatycznym i wyjątkowym miejscu – Twierdzy Boyen w Giżycku. Program festiwalu jest praktycznie dopasowany do jej średniowiecznych klimatów, wliczając w to spotkanie z twórcami „Wiedźmina” i warsztaty ze sztuk walki.
 

Poza typowymi dla konwentów fantastycznych atrakcjami, organizatorzy Twierdzy mają w planach koncerty zespołów Łysa Góra oraz Percival. Ponadto, wśród autorów, którzy zawitają do Giżycka pojawią się Ewa Białołęcka, Rafał Dębski oraz Bartek Biedrzycki. Odbędą się także warsztaty aktorstwa, fotografii i oczywiście konkurs cosplayu.

Organizatorzy Twierdzy dbają o to, żeby każdy miłośnik fantastyki znalazł coś dla siebie (FANTASY, SCI-FI, STEAMPUNK, CYBERPUNK, WORLD OF DARKNESS, STAR WARS, WIEDŹMIN, VIKINGS,  WARHAMMER, POST APO i wiele, wiele innych).

A redakcja naszego portalu już ostrzy pióra i czyści obiektywy na wyjazd, z którego zdamy Wam szczegółową relację i fotorelację.

Szczegóły dotyczące festiwalu możecie poznać śledząc główne wydarzenie, konkurs AlterEgo oraz koncerty Łysej Góry i Percivala.

Kasia Bonszkowska

Kasia Bonszkowska

Studentka Politechniki Gdańskiej, właśnie pisze magisterkę z budowy maszyn. Prywatnie zagorzała miłośniczka fantastyki we wszelkim wydaniu oraz mangi i anime. Co roku jeździ do Kostrzyna na Przystanek Woodstock i marzy o wypadzie na Castle Party. W wolnej chwili biega po okolicy z aparatem.

 

 • Łowcy Zombie: Apokalipsa

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Apokalipsa zombie
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent:
  Wydawca: Playlink S.A.
  Platformy: Przeglądarka, android, ios, windows phone

  • 6.9
  • 0.0
  • 7.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

EVE Online: Invasion - Cinematic Trailer [Full HD]
Magical Elf Music
GWENT: Master Mirror - Expansion Trailer [Full HD]
Star Citizen Trailer 2020 [4K]
Krunker.io - Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
 • Sonda Łowcy Zombie: Apokalipsa
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze