news

Farming Simulator z własną ligą e-sportową

Farming Simulator z własną ligą e-sportową

Zapewne macie takie gry, których nie lubicie, ale zachwycają się nimi Wasi znajomi. Dla mnie jedną z takich gier jest Farming Simulator. Jakież było moje zdziwienie, gdy dowiedziałem się, że symulator maszyn rolniczych wystartuje z własną ligą esportową. 

Najlepsi farmerzy wezmą udział w rozgrywkach "Farming Simulator League", za którą odpowiedzialni są sami twórcy gry. Na rozgrywkę ligową składać się będzie 10 turniejów, które odbywać się będą w różnych Europejskich miastach. Pula nagród wynosi 250 tysięcy euro, a w wielkim finale gracze zawalczą o 100 tysięcy. Developerzy nie zdradzili jeszcze szczegółów na temat rywalizacji w grze i jak dokładnie miałoby to wyglądać.

Cóż, mało kto spodziewałby się czegoś takiego, ale jedno jest pewne. Farming Simulator sprzedaje się świetnie, a praktycznie każda dobrze sprzedająca się gra ma zapewniony rozgłos na scenie e-sportowej. Pozostało nam czekać na emocjonujące zawody w układanie siana.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 

 • Farming Simulator 19

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Symulator rolnictwa
  Grafika: 3D
  Producent: Giants Software
  Wydawca: CDP
  Platformy: PC, PS4, XONE

  • 0.0
  • 0.0
  • 7.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Farming Simulator 19 - Trailer [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Farming Simulator 19
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.