Fantastyczny czas na Polconie 2016! • MMO News

Fantastyczny czas na Polconie 2016!

Fantastyczny czas na Polconie 2016!

Docierają do nas kolejne informacje na temat tegorocznej edycji Polconu, która odbędzie się w dniach 18-22 sierpnia w Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma planów na ostatnie dni wakacji, szczerze zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, bo atrakcje można by wymieniać bez końca.

Polcon, jak na solidny konwent fantastyczny przystało, to przede wszystkim wiele godzin programu, w którym nie zabraknie premier książkowych oraz spotkań z takimi autorami, jak Andrzej Sapkowski czy Maja Lidia Kossakowska. Będą też wernisaże, liczne prelekcje i oczywiście konkurs strojów.
Polcon 2016 relacja
Weterani konwentowi będą mogli urozmaicić rozrywkę biorąc udział w Zombie Walk, który ma łączyć elementy prezentacji kostiumów i flash moba. Z kolei, rządni wiedzy z pewnością znajdą coś dla siebie podczas Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pod hasłem Fantastyczne Światy, organizowanej przez pracowników wrocławskich uczelni wyższych. Polcon z założenia łączy podejście popularnonaukowe z podejściem akademickim.


Można śmiało przyznać, że Polcon 2016 będzie imprezą niezwykle wszechstronną, skierowaną do bardzo szerokiego grona uczestników. Nie zabraknie na nim okazji do wysiłku umysłowego, spędzenia chwili nad książką lub komiksem w czytelni, czy odwiedzenia obfitującej w imprezy i prezentacje Wioski Fanowskiej. Ciekawym punktem programu będzie też polska premiera „Zabójczego Żartu” – animacji dla dorosłych, nawiązującej do kariery Bruce’a Wayna.

To bardzo dobre wieści, które wskazują, że organizatorzy najstarszego konwentu fantastycznego w Polsce (początki Polconu sięgają 1985 roku) nie spoczywają na laurach i mimo, że ich wydarzenie zostało przez lata nieco przyćmione przez poznański Pyrkon, wciąż dokładają wszelkich starań, żeby przyciągnąć atrakcyjnym programem jak największą liczbę miłośników fantastyki. My tam będziemy. A Wy? 

PORTAL MMO JAKO PATRON MEDIALNY KONWENTU POLCON 2016 ZAPRASZA WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA WYDARZENIE, BO NIEWAŻNE KIM JESTEŚ I CO LUBISZ, NA PEWNO ZNAJDZIESZ TAM COŚ DLA SIEBIE!


paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 

 • Stronghold Kingdoms logo gry png

  Stronghold Kingdoms

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Średniowiecze (MMORTS)
  Grafika: 2D
  Producent: FireFly Studios
  Wydawca: FireFly Studios
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.5
  • 0.0
  • 7.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Stronghold Kingdoms - gameplay
Stronghold Kingdoms - drugi gameplay
Stronghold Kingdoms - Mobile Gameplay @ Gamescom 2016 [Full HD]
Stronghold Kingdoms: The Final Age - Launch Trailer [Full HD]
Targi Big Game Expo - 8-9 października 2016, Wrocław

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
 • Sonda Stronghold Kingdoms
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze