Elvenar - nadchodzą nowe Jesienne Zodiaki • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Elvenar - nadchodzą nowe Jesienne Zodiaki

Elvenar - nadchodzą nowe Jesienne Zodiaki

Podróż w ramach wydarzenia Jesienne Zodiaki rozpoczyna się dzisiaj, 6 września i potrwa do 28 września. W tym czasie gracze będą mieć okazję poznać Xaveriusa, niziołka, którego wybrali Kirit, Kraka i Glisal, bóstwa żniw, a także centaura, który podczas koniunkcji sfer odwiedza miasto. Gra Elvenar jest darmowa i dostępna na urządzeniach przenośnych z systemami Android oraz iOS.

Elvenar - strategiczne MMO - Jesienne Zodiaki

Ponownie gwiazdy sprzyjają i rozpoczyna się koniunkcja sfer. Gdy z niecierpliwością czekasz na przybycie kolejnego niebiańskiego niedźwiedziego gościa, ku twojemu zaskoczeniu w kierunku miasta zmierza dość nietypowe – zdecydowanie nie wyglądające na niebiańskie – stworzenie. Wyczerpany i wygłodzony kierując się gwiazdami, trafia do twojego miasta, gdzie liczy znaleźć pomoc w naprawie swego statku i pyszną strawę, która zapełni jego brzuch. Cóż, przybywa w sam raz na Święto Zbiorów! Czy pomożesz temu dziwnemu stworzeniu i ukoisz jego głód, tym samym poznając jego tajemnicze koleje losu?
Elvenar - strategiczne MMO - Jesienne Zodiaki
Za wypełnianie linii zadań i wykonywanie zadań wydarzenia otrzymasz Złote Klucze, których można używać do otwierania Kul zawierających różne nagrody, w tym różne nagrody codzienne. Oczywiście Złote Klucze zdobędziesz też na obrzeżach miasta, osiągając ważne punkty zadań i za codzienne odwiedzanie swojego miasta. Otwórz Kule, a otrzymasz trochę gwiezdnego pyłu, który przybliży cię do Wielkiej i Królewskiej Nagrody wydarzenia. Pierwszą Królewską Nagrodą jest baza dla Szczwanego Szopa i Pomysłowa Piekarnia.Wydarzenie zawiera także system lig, jak i Przepustkę Królewskiej Nagrody.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz w filmie TUTAJ

Elvenar - strategiczne MMO - Jesienne Zodiaki

Elvenar - strategiczne MMO w świecie fantasy

Elvenar to strategiczne MMO osadzone w świecie fantasy, w którym zadaniem Graczy jest zbudowanie dobrze prosperującego miasta. Gracze mogą wybrać grę jedną spośród dwóch ras: Elfami lub Ludźmi. Ten wybór wpływa na wygląd miast i ich obywateli, jak również na dostępne technologie oraz jednostki. Elfy żyją harmonii z naturą pośród magicznych istot, podczas gdy Ludzie to ambitni budowniczy i inżynierowie. Poza zarządzaniem surowcami, ulepszaniem budynków i odblokowywaniem nowych dodatków, Gracze nie powinni zapominać także o wieloosobowej mapie, jeśli chcą znaleźć cenne relikty. Jednakże, by je zdobyć, będą musieli stawić czoła wielu fantastycznym stworzeniom. Elvenar od maja 2015 roku, kiedy to został wypuszczony, jest stale aktualizowany, a jako tytuł dostępny na różnych paltformach, pozwala Graczom na dowolne przełączanie się między przeglądarką a urządzeniami z systemem Android czy iOS.

Elvenar - strategiczne MMO - Jesienne Zodiaki


 

SPRAWDŹ TAKŻE ZESTAWIENIA TOP NAJLEPSZYCH GIER STARTEGICZNYCH I WOJENNYCH ONLINE ORAZ MMORTS

Najlepsze top gry strategiczne MMONajlepsze top gry wojenne online

Najlepsze top gry mmorts rts

 


 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Elvenar logo gry png

  Elvenar

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fantasy (MMORTS)
  Grafika: 2D
  Producent: InnoGames GmbH
  Wydawca: InnoGames GmbH
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.7
  • 0.0
  • 6.7
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Elvenar - Gameplay
Elvenar - drugi Gameplay
Elvenar - Jesienne Zodiaki 2022 [Full HD]
Caliber - Nowy TPS od Wargaming - Gameplay [Full HD]
Caliber - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR
 • Sonda Elvenar
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze