news

Dogonić bohatera w SAO’s Legend

Dogonić bohatera w SAO’s Legend

Gry inspirowane ulubionymi tytułami filmów, książek itp. są nie lada gratką dla ich fanów. Będące dziś na okładce SAO’s Legend przenosi nas do świata mangi i anime. Czy tytuł ten sprosta oczekiwaniom miłośników Sword Art Online?

SAO’s Legend jest grą z gatunku MMORPG. Możemy się w niej wcielić w jedną z głównych postaci pochodzących z popularnego anime jakim jest Sword Art Online. Nawet samego Kirito, który zaliczany jest tutaj do klasy szermierza, co jest jak najbardziej poprawną klasyfikacją. Gracze zostają uwięzieni w grze i muszą walczyć o swoje życie - nie tylko to wirtualne, lecz także to prawdziwe.  Przed nami spora ilość questów i instancji będących przygodą na długie godziny. Jednakże samowolka naszej postaci nieco psuje cały klimat. Nasz bohater sam porusza się po świecie jakim jest Aincrad i wcale źle się z tym nie czuje. Pytanie tylko, co na to gracze? Nie wydaje mi się żeby możliwość rozbudowywania drzewka umiejętności, posiadanie kompanów do walki i wierzchowców wystarczająco nadrabiało swobodną eksplorację świata fantastyki.
SAO's Legend
Nie mniej jednak, pomimo rozgrywki polegającej na utrzymywaniu tempa w grze, warto do niej zajrzeć chociażby na chwilę ze względu na klimat odwzorowujący słynne Sword Art Online. Być może SAO’s Legend przypadnie niektórym z Was do gustu i zostaniecie z nim na dłużej. Jeśli macie ochotę się przekonać to zajrzyjcie pod link.

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza ze swoim kompanem w podróż po świecie fantastyki.

 • SAO's Legend

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Anime
  Grafika: izometryczna
  Producent: GameSprite
  Wydawca: GameSprite
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.3
  • 0.0
  • 5.3
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

SAO's Legend - Gameplay [HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 3
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda SAO's Legend
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-03-15 17:22:38 Dobra gra to i filmik ciekawy ;)