Dlaczego serwis MMO Auctions jest wart naszego zaufania? • MMO News

Dlaczego serwis MMO Auctions jest wart naszego zaufania?

Dlaczego serwis MMO Auctions jest wart naszego zaufania?

Dzisiejszy tekst będzie kolejnym artykułem, który przybliży Wam działanie serwisu MMO Auctions - dobrze prosperującego serwisu aukcyjnego dla graczy. Gwoli przypomnienia, MMO Auctions to relatywnie świeży portal, którego zadaniem jest zapełnienie luk w możliwościach tradingu pomiędzy graczami. Nie ważne czy lubujecie się w grach planszowych, D&D, MMO, FPS’ach, czy nawet grach przeglądarkowych - MMO Auctions obejmuje wszystkie platformy i wiele niszowych gier. Ambicją portalu jest stworzenie bezpiecznej przystani dla wszystkich graczy, aby mogli się komunikować, handlować oraz wymieniać wirtualnymi przedmiotami. Dziś starając się odpowiedzieć na pytanie zadane w tytule artykułu, skupimy się na aspekcie bezpieczeństwa oraz wygody serwisu.

WYGODA

Przy pierwszej wizycie od razu zwróciłem uwagę na przemyślany i schludny wygląd strony. Praktyczność połączona z estetyką. Interfejs MMO Auctions jest stworzony wprost ku zaspokojeniu potrzeb graczy będących w poszukiwaniu konkretnej oferty. Dodawanie ofert jest niesamowicie proste, o czym wspominaliśmy w jednym z poprzednich artykułów. Baza gier oraz serwery są pielęgnowane przez administratorów z największą piczołowitością. Serwis dzięki pzremyślanemu skonstruowaniu, na pewno nie zabierze wam cennego czasu. Oferty wystawimy błyskawicznie szybko, a chcąc kupić konkretną rzecz, nie trudno będzie ją znaleźć dzięki rozbudowanym filtrom. Ponadto, serwis obsługuje najpopularniejsze i najszybsze formy płatności, a kontakt ze sprzedawcą nawiążemy przez wbudowany czat tekstowy. Szybko i praktycznie. Portal jest łatwo dostępny i skorzystamy z niego nie tylko w oknach przeglądarek. Posiada własną aplikację na systemy iOS oraz Android i dosttępna jest w wielu językach.
serwis aukcje mmo

BEZPIECZEŃSTWO

Serwisy tego typu swój sukces opierają na zaufaniu użytkowników i nie inaczej jest z MMO Auctions. Strona posiada zautomatyzowany system blokowania użytkowników o fałszywych adresach e-mail oraz podejrzanych adresach IP. Wszystkie działania użytkowników serwisu śledzone są przez specjalne algorytmy, które w czasie rzeczywistym sprawdzają zmiany adresów IP, dzielenie się kontem, spam, multi-konta oraz wulgarne słownictwo. Logi zawierające podejrzane treści są wysyłane do administracji, która je weryfikuje. Wszystkie metody płatności również są bezpieczne i połączone bezpośrednio z serwisem. Nie tylko algorytmy stoją na straży serwisu, ale również sami użytkownicy, którzy mogą zgłaszać wszelkie podejrzane treści i oferty do administracji. Zaufanie do sprzedawcy możemy szybko zweryfikować na podstawie posiadanych przez niego odznak lub dzięki istniejącej bazie scamerów.

MMO Auctions zdecydowanie walczy o zaufanie użytkowników i pochwalić się może przemyślanymi funkcjami. Stronie nie brakuje niczego, aby mogła konkurować z najpopularniejszymi stronami i stopniowo buduje coraz większe zaufanie wśród graczy. Nie pozostaje nic innego jak czekać na dalszy rozwój serwisu i tylko My jako gracze możemy w tym pomóc.

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 

 • Football Team logo gry png

  Football Team

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Symulator piłki nożnej
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: FP Global
  Wydawca: FP Global
  Platformy: WWW

  • 5.4
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Football Team - Gameplay [HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
MystiCat - Gameplay

Najchętniej grane

BEST GAME - RAID
 • Sonda Football Team
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze