Czy warto zagrać w Splitgate? Mamy odpowiedź! • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Czy warto zagrać w Splitgate? Mamy odpowiedź!

Czy warto zagrać w Splitgate? Mamy odpowiedź!

Gra Splitgate od 1047 Games szybko zawładnęła sercami wielu graczy. Ta produkcja dostępna na platformie Steam zaskoczyła wszystkich głównie za sprawą pomysłu na rozgrywkę. Mowa tutaj oczywiście o interesującym połączeniu zabawy znanej z Halo, przy okazji urozmaiconej na swój sposób wątkiem logicznym, znanym z dwóch odsłon serii Portal. Strzelanie, akcja, portale, trochę Quake, a trochę niekoniecznie. Czy warto?

Splitgate darmowa gra online

Jak mawiają, za darmo to i ocet słodki - a Splitgate jest właśnie darmową grą, w której możemy rozpocząć zabawę bez żadnych zbędnych opłat. I jest to pierwszy, przy okazji bardzo skuteczny argument za tym, aby dać tej grze szansę. Szczególnie, gdy jesteście fanami gier akcji, a zwyczajnie nie chcecie poświęcać czasu na planowanie, taktykę czy już w ogóle jakieś zaawansowane strategie rodem z Red Orchestra czy Battlefield. Splitgate to idealne miejsce dla fanów Halo, Quake czy nawet Call of Duty. Jest dynamicznie, szybko i naprawdę nie ma czasu na zastanawianie się. 

Oczywiście taktyka w Splitgate jest potrzebna - trzeba jednak zerwać ze schematami, których uczyły nas tradycyjne gry wojenne. Splitgate jest iście szalone i właśnie w taki sposób trzeba do gry podejść. Zamiast kucania, jest skakanie, a zamiast ognia zaporowego mamy portale. Wyobraźcie sobie umieszczenie idealnego portalu, którym kompletnie zaskoczycie przeciwnika? Niezwykle satysfakcjonujące i możliwe. Gra wymaga od nas zupełnie innego podejścia, które bardzo szybko zaczyna odpłacać się właśnie takimi satysfakcjonującymi akcjami i momentami. Choćby dla tego jest warto!

Splitgate online

Warto zatem czym prędzej zebrać ekipę i udać się na serwery. Gra jest cały czas rozwijana, a twórcy obiecują sporo poprawek, nowości i usprawnień. Świetna propozycja nie tylko do solowego grania, ale również dla zespołu, któremu znudziły się inne strzelaniny. No bo ile można ciągle walczyć w okopach II Wojny Światowej? Z odsieczą przybywa Splitgate, czyli produkcja równie szalona, co odświeżająca i wciągająca. Zabawy mechaniką, możliwość poszerzania w nieskończoność swoich umiejętności i ogromna "plastyczność" rozgrywki sprawiają, że produkcja ta będzie nas bawić pewnie i przez lata. 

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 

 • Splitgate logo gry png

  Splitgate

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: Futurystyczna strzelanka online
  Grafika: 3D
  Producent: 1047 Games
  Wydawca: 1047 Games
  Platformy: PC

  • 0.0
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Splitgate - Gameplay [FullHD]
Mech Arena: Robot Showdown - Online Shooter - Trailers & Commercials [Full HD]
Mech Arena: Robot Showdown - Official Commercial - Like A Pro [Full HD]
Mech Arena: Robot Showdown - Gameplay - Best Squad [Full HD]
 Mech Arena: Robot Showdown - Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - CALIBER
 • Sonda Splitgate
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze