news

Czarny Piątek w Dragon Awaken

Czarny Piątek w Dragon Awaken

Władca Smoków radzi sobie doskonale, praktycznie co drugi dzień otwierając nowe serwery. Nawet ci gracze, których raziły wcześniejsze błędy w grze, wracają z przekonaniem, że ta gra ma jednak więcej plusów niż minusów. Wszystko wskazuje na to, że mają rację.

Dragon Awaken, inaczej Władca Smoków, uruchamia wielką promocję z okazji czarnego piątku. Podczas bardzo korzystnej akcji gracze będą mogli podwoić zakupione bursztyny, inwestując w ich określoną ilość. Dodatkowo każde doładowanie i wydatek bursztynu powoduje naliczenie specjalnych punktów za doładowanie, które później można będzie wymienić na Rzadkich Bohaterów, Świątynie i wiele innych nagród.
Wielkie promocje w Dragon Awaken z okazji Czarnego Piątku
Poza tym ruszyła także wyprzedaż rzadkich przedmiotów. Kto jeszcze nie zaczął przygody z Władcą Smoków, powinien mocno się zastanowić, czy dziś nie jest odpowiedni dzień właśnie na to.
Black Fiday - Władca Smoków

Krzysztof Lubowicki

Krzysztof Lubowicki

Człowiek, który granie traktuje nie jak zwyczajną rozrywkę, ale jako prawdziwą przygodę - wyprawę do innego wymiaru. Uważając się za międzywymiarowego podróżnika, twierdzi, że przemierzył już tysiące światów w poszukiwaniu swojej utopii. Nie ogranicza się do gier komputerowych.

 

 • Władca Smoków

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: izometryczna
  Producent: Esprit Games
  Wydawca: Esprit Games
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 8.0
  • 0.0
  • 8.7
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Władca Smoków - Trailer [Full HD]

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 5
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Władca Smoków
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.