Coraz więcej graczy w World of Warcraft: Classic • MMO News

Coraz więcej graczy w World of Warcraft: Classic

Coraz więcej graczy w World of Warcraft: Classic

Zeszłoroczna premiera World of Warcraft Classic została bardzo ciepło przyjęta przez graczy, czego można było się spodziewać po wysokim zainteresowaniu wśród milionów fanów serii. Twórcy spełnili ich oczekiwania, co przełożyło się na duży wzrost populacji sieciowego RPG.

World of Warcraft

Społeczność graczy przyjęła World of Warcraft Classic bardzo ciepło, czego efektem jest duży przyrost liczby graczy na serwerach. Efekt finalny zapowiadanego klasycznego powrotu gry z pewnością zadowoliła rzeszcze fanów, ale równie dużo powodów do radości mają sami twórcy, firma Blizzard. 

Poinformowali oni przy okazji podsumowania czwartego kwartału 2019 roku, że z racji premiery World of Warcraft, produkcja podwoiła liczbę swoich graczy względem stanu z końca drugiego kwartału. Nie znamy co prawda konkretnych danych liczbowych, natomiast sama firma jest bardzo pozytywnie nastawiona wobec dalszego wspierania klasycznego doświadczenia World of Warcraft.

Tymczasem, z nadchodzących wydarzeń na graczy od 10 lutego czekać będzie Darkmoon Faire. Fani produkcji będą mieli ręce pełne roboty z racji nadchodzących rajdów, festiwali i szerego nowości.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.

 

 • World of Warcraft

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Medieval fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Blizzard Entertainment
  Wydawca: Activision Blizzard
  Platformy: OS X, Windows

  • 7.4
  • 0.0
  • 9.3
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

World of Warcraft - drugi trailer
World of Warcraft - gameplay
World of Warcraft - drugi gameplay
World of Warcraft -Legion Gameplay [Full HD]
World of Warcraft: Legion - Cinematic Teaser [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME IV - LOA3
 • Sonda World of Warcraft
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze