Copernicon 2022 - znamy program tegorocznego Festiwalu Gier i Fantastyki • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Copernicon 2022 - znamy program tegorocznego Festiwalu Gier i Fantastyki

Copernicon 2022 - znamy program tegorocznego Festiwalu Gier i Fantastyki

Przygotuj się na fantastyczny weekend 16 - 18 września w Toruniu! 3 dni, dziesiątki gości, setki godzin programu i tysiące uczestników. Z przyjemnością informujemy, że światło dzienne ujrzał program tegorocznego Coperniconu! W tym roku program wydarzenia zawiera aż 11 bloków tematycznych: azjatycki, popkulturowy, literacki, popularnonaukowy, gier planszowych, gier elektronicznych, RPG, sesji RPG, konkursowy, okołofestiwalowy, a także spotkania fandomowe. Z szczegółowym programem można zapoznać się pod tym linkiem.

 Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon 2022

Do dyspozycji uczestników będzie kilkaset godzin atrakcji, które rozpoczną się w piątek o godz. 16:00, a zakończą w niedzielę o tej samej godzinie. Część programu będzie rzecz jasna współtworzona przez gości Festiwalu. Wśród nich znajdą się zarówno pisarze, twórcy internetowi oraz eksperci w swoich popkulturowych bądź popularnonaukowych dziedzinach. Ze szczegółową listą gości można zapoznać się TUTAJ.
 Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon 2022
Copernicon jest wydarzeniem skierowanym do miłośników gier, fantastyki, literatury i nauki w każdej postaci. Tegoroczna edycja będzie już 11 odsłoną festiwalu odbywającego się od 2010 roku na terenie Torunia. Początkowo niewielka, choć już od pierwszej edycji licząca się na arenie ogólnopolskiej impreza, gościła na toruńskiej starówce nawet ponad 4000 osób – potwierdzając swoją pozycję jednego z największych festiwali fantastyki w kraju.
 Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon 2022
Tegoroczna edycja Festiwalu Gier i Fantastyki “Copernicon” odbędzie się  stacjonarnie w dniach od 16 do 18 września w Toruniu. Programowi bogatemu w prelekcje, konkursy, gry i panele dyskusyjne towarzyszą inne atrakcje dodatkowe, dzięki czemu każdy może poczuć się FANTASTYCZNY. Hasło tegorocznej edycji Coperniconu to “Wszyscy Jesteśmy Fantastyczni!” i odbywa się w formie crowdfundingowej ze względu na pandemię, która uniemożliwiła realizację Festiwalu w oryginalnej, pełnej formie, co tym samym uniemożliwiło zebranie funduszy na tegoroczny event. Fundusze z każdego, przedpremierowo  zakupionego biletu, przyczyniają się do poszerzenia programu Festiwalu Gier i Fantastyki “Copernicon”. Dzięki wolontariackiej pracy wszystkich zaangażowanych w organizację eventu, 100% zysków z przedsprzedaży zostaje wykorzystanych, by upewnić się, że doświadczenie uczestników Coperniconu 2022 będzie niezapomniane.

 Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon 2022

Strona Internetowa Festiwalu Copernicon: https://copernicon.pl/

Strona Festiwalu Copernicon na Facebook’u: https://www.facebook.com/copernicon.torun

Strona Festiwalu Copernicon na Instagramie: https://www.instagram.com/copernicon.torun/

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Lineage II logo gry png

  Lineage II

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: NCsoft
  Wydawca: NCsoft
  Platformy: PC

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lineage II - gameplay
Lineage II - drugi gameplay
Lineage II - Underground Trailer [HD]
Lineage II: Helios Trailer [Full HD]
Trailer Resmi Lineage II: Revolution Korea [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME III - FORGE
 • Sonda Lineage II
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze