Copernicon 2021 - znamy listę gości • MMO News

Copernicon 2021 - znamy listę gości

Copernicon 2021 - znamy listę gości

Organizatorzy Festiwalu Gier i Fantastyki Copernicon, który w tym roku wyjątkowo odbędzie się online z wykorzystaniem aplikacji Gather, właśnie opublikowali listę gości wydarzenia.


Przypominamy, że Copernicon 2021 odbędzie się w ostatni weekend września, czyli 24-26.09. Do dyspozycji uczestników będzie kilkaset godzin programu, w tym współtworzonego przez gości Festiwalu. Wśród nich są zarówno pisarze, twórcy internetowi oraz eksperci w swoich popkulturowych dziedzinach. Z listą gości można zapoznać się pod adresem: https://copernicon.pl/goscie/
Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon 2021

Już niedługo opublikowany zostanie również program atrakcji Coperniconu. Wszystkie najnowsze informacje będą na bieżąco publikowane na stronie Coperniconu oraz w social mediach, do których śledzenia zachęcamy. Więcej informacji można znaleźć pod poniższymi linkami:

- strona internetowa: www.copernicon.pl
- Fanpage: www.facebook.com/copernicon.torun
- wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/1597454303793749
- Instagram: www.instagram.com/copernicon.torun/

Copernicon 2021 odbywa się dzięki wsparciu w postaci dofinansowania z Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Wydziału Kultury Miasta Toruń.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)

 

 • League of Angels 4 Heaven's Fury logo gry png

  League of Angels 4 Heaven's Fury

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: MMO w świecie fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Youzu Interactive
  Wydawca: Youzu Interactive
  Platformy: PC, smartfon

  • 8.0
  • 0.0
  • 8.7
*/*/
 • Sonda League of Angels 4 Heaven...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze