news

Charm Farm - strategia urocza do bólu

Charm Farm - strategia urocza do bólu

W Magicznym lesie żyła niegdyś wróżka Kaya, której zadaniem było opiekować się leśnymi stworzeniami. Pewnego dnia zły czarownik wraz ze swoją armią zaatakował magiczny las plądrując wioski uroczych stworzeń zwanych Szmu. Kaya z pomocą innych czarodziejów postanowiła odzyskać Magiczny Las. To zaplecze fabularne gry Charm Farm. Jest to przeglądarkowa strategia osadzona w bajkowym świecie fantasy. Gra ukazała się w 2016 roku.

Miejsce akcji to bajkowa kraina po brzegi wypełniona tajemniczymi i uroczymi stworzeniami, z pięknymi krajobrazami. Szmu (te najpożyteczniejsze stworzenia) są głównym motorem napędowym naszego miasta. Stopniowo rozwijając osadę, pojawia się ich coraz więcej. Ich ilość wpływa na to, ile akcji możemy podejmować w tym samym momencie. Innymi słowy im więcej Szmu rezyduje w naszej wiosce, tym łatwiej jest nam rozbudowywać miasto. Budynki konstruowane są w czasie rzeczywistym, co sprawia że już na samym początku możemy się spodziewać tego, z jakim rodzajem mikrotransakcji będziemy mieć do czynienia.

Oczywiście nie samymi Szmu nasza kraina stroi. W grze pojawiają się podstawowe aspekty ekonomiczne i konieczność zbierania surowców. Nasi pomocnicy nie tylko budują. Mogą podejmować się różnego rodzaju pobocznych czynnościom. Ścinają drzewa, usuwają chwasty, rozbijają kamienie itd. Dzięki tym czynnościom pozyskujemy surowce i zmieniamy krajobraz. 

Do wyboru mamy około kilkudzesięciu różnych konstrukcji. Od mieszkań do budowli funkcjonalnych takich jak kopalnie i budynki gospodarcze. W trakcie rozgrywki zasadzimy również magiczne rośliny lub rozmieścimy ozdoby. Zbieranie surowców i rozbudowa miasta nie jest tak banalna jak mogłoby się to wydawać, dlatego twórcy umożliwili nam interakcje z innymi graczami. Wraz z przyjaciółmi możemy odwiedzać swoje miasta i pomagać sobie nawzajem w jego zarządzaniu.

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 

 • Charm Farm

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: Nevosoft
  Wydawca: Nevosoft
  Platformy: WWW

  • 0.0
  • 0.0
  • 6.3
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Charm Farm - Trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
 • Sonda Charm Farm
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.