news

Blade & Soul wkrótce w Europie!

Blade & Soul wkrótce w Europie!

NCsoft zapowiedział datę wydania swojego MMO „Blade & Soul”. Gra ma wystartować w północnej Ameryce i Europie dziewiętnastego stycznia o godzinie szóstej rano naszego czasu. Gracze, którzy zakupili „Founder's pack”, będą mogli zacząć swoją przygodę już piętnastego stycznia.

„Blade & Soul” wydany 2013 roku w Azji okazał się wielkim sukcesem przekraczając po roku liczbę 1.8 miliona graczy tylko w samych Chinach. Dla porównania „World of Warcraft” rok od wydania ledwie przekroczył próg miliona graczy pochodzących z północnej Ameryki i Kanady. Twórcy zapewniają siedem klas, 30 instancji, maksymalnie 45 poziom oraz arenę 1v1. Gracze zainteresowani  mogą się już zarejestrować na oficjalnej stronie, a dla niecierpliwych NCSOFT oferuje płatny dostęp do wkrótce otwartych beta testów.


„Blade & Soul” jest darmową grą MMO, w której motoryka oparta jest na azjatyckich filmach sztuk walki. Koreańskie studio zasłynęło już między innymi takimi produkcjami jak „Lineage”, „Aion”, „Guild Wars 2”, czy „Wildstar”.

Kamil Milkiewicz

Kamil Milkiewicz

Pasję do gier MMORPG zawdzięcza długej przygodzie z WoWem, jednak lubi też przysiąść do dobrego RTS'a. Wielki fan Tolkienowskiego świata. Wolne chwile spędza na oglądaniu klasyki amerykańskiego kina i studiowaniu książek kulinarnych. Kiedy nie siedzi przed komputerem dźwiga ciężary i spotyka się z przyjaciółmi.

 • Blade & Soul

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy - sztuki walki
  Grafika: 3D
  Producent: NCsoft
  Wydawca: NCsoft
  Platformy: PS3, Windows

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.3
 • Nie zgadzasz się z oceną? Zagłosuj! Dołącz do społeczności graczy MMO

video

Blade & Soul - trailer

Zobacz podobne więcej z tego działu

Najchętniej grane

NAJCHĘTNIEJ GRANE 1
Najnowsze Najlepsze 0 komentarzy
NEWSY 
najnowsze
forum 
2019-02-20 18:39:08 maciej
2019-02-16 14:34:56 Jak mozna wypuscic na rynek tak bublowaty produkt jakim jest ta gra nic tu nie dziala poprawnie moze oprocz powiadomien o doladowaniu konta jestem zdania ze jesli sie juz cos robi to albo robic to dobrze albo wcale tym bardziej ze tworcy tego bubla pobieraja za to cos jakies pieniadze -zenujace
2019-02-14 12:36:18 Gra ma swój niepowtarzalny klimat i mimo swoich lat jest bezkonkurencyjna w swoim gatunku. Obecnie wygląda jakby dopiero otworzono serwery i nie ogłoszono ich otwarcia - są puste! Winę za taką sytuację ponosi poprzedni i obecny wydawca - zero marketingu, team nie istnieje, support milczy a gra z ogromnym potencjałem stoi pusta, szkoda.