Aishiteru 2017, czyli co, gdzie, jak? • MMO News

Aishiteru 2017, czyli co, gdzie, jak?

Aishiteru 2017, czyli co, gdzie, jak?

Serdecznie zapraszamy do Wrocławia na Aishiteru. Co to oznacza? Proste „kocham Cię”, dlatego na tym wyjątkowym konwencie mangowym nie może zabraknąć Waszej drugiej połówki. A jeżeli jej nie macie, to kto wie, może znajdziecie ją właśnie tutaj?

Impreza odbędzie się w budynku Gimnazjum nr 19 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu i potrwa od 11 do 12 lutego. W sobotę uczestnicy mogą pojawić się w szkole już od godziny 10:00, przy czym zabawa zakończona zostanie w niedzielę o 15:00. Atrakcji nie zabraknie, przykładowo dla wszystkich chętnych przygotowano możliwość nauki tańca rumba. Znajdzie się również miejsce na koncert zespołu Sir Fink Funk, czy konkurs Cosplay i OC, gdzie do wygrania są znaczne nagrody – mowa tutaj o łącznej puli wynoszącej 1500 zł. Zgłaszać się można do 9 lutego!

Aishiteru cospaly nagrody

Ceny biletów:

 • Jeden dzień: 30 zł za sobotę, 10 zł za niedzielę

 • Dwa dni: 40 zł

Jeśli na tym miłosnym konwencie będzie szukali swojej drugiej połówki, możecie wziąć udział w randce w ciemno. Chyba, że przyprowadziliście kogoś ze sobą, wtedy wybierzcie się razem do kawiarenki dla zakochanych.

Fani anime oraz mang nie będą mieli innego wyboru, jak udać się do sali Anime24. Tam dowiedzą się o wszystkich nadchodzących nowościach, wezmą udział w konkursach z wiedzy o Naruto, czy poznają tajniki supermocy różnych bohaterów . Fani komiksów Marvela oraz DC również znajdą tutaj coś dla siebie. Czym jednak byłaby impreza o miłości, gdyby nie oddzielny panel poświęcony romansom? Co ciekawe, osoby, które po raz pierwszy uczestniczą w tego typu konwencie otrzymają możliwość dowiedzenia się, jak sobie radzić w tym obcym świecie.

Goście w Sali Serduszkowej będą mogli uwiecznić swój pobyt w fotostudiu. Nauczą się również haftu krzyżykowego, czy poznają japońskie gry planszowe. Dowiedzą się też, jak powstają anime!

Sala Bombonierkowa z kolei da uczestnikom możliwość wzięcia szybkiego ślubu. Osoby mniej poważne będą mogły uczestniczyć w warsztatach improwizacji komediowej. No chyba, że zdecydują nauczyć się robić czekoladki – taka opcja również będzie dostępna. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji! Pełen ich opis znajdziecie tutaj. Zapraszamy!
 

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Zapalony fan MMO, który nie wyobraża sobie grania bez udziału innych graczy. Podobno ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim, czego po jego tekstach nie widać. Twierdzi, że ma do własnej dyspozycji cały czas tego świata i nigdzie mu się nie śpieszy. No chyba, żeby wbić kolejny poziom, oczywiście.
 

 • One Piece Online logo gry png

  One Piece Online

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Anime - tower defence (RPG)
  Grafika: 2D
  Producent: JoyGames
  Wydawca: JoyGames
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 6.3
  • 0.0
  • 7.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

One Piece Online - drugi gameplay
One Piece Online - trzeci gameplay
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Hero Wars - Gameplay [Full HD]
Hero Wars - Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - HERO
 • Sonda One Piece Online
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze